28.5 C
Tirana

Pleqtë e ‘PërPuthen’ dalin nga ‘binarët’, nisin të kërkojnë séks gjatë emisionit (VIDEO)

VENDI

Luljeta dhe konkurrenti nga Italia, Giuseppe zhvilluan takimin e tyre të parë jashtë studios së “Për’Puthen +40”.

Luljeta dhe konkurrenti nga Italia, Giuseppe zhvilluan takimin e tyre të parë jashtë studios së “Për’Puthen +40”, në liqenin e Artificial të Tiranës. Konkurrenti nga Italia i bëri si dhuratë një buqetë me lule Luljetës.

Biseda e tyre filloi me jetën private, ndërsa ai tregoi arsyen se përse u nda nga bashkëshortja me të cilën ka edhe një djalë.

Giuseppe është shprehur se ai kaloi në depresion pasi e donte shumë atë edhe pse ish-bashkëshortja e tradhtoi.

Luljeta: Pa më trego njëherë për ish-gruan, pse u ndave?

Giuseppe: Ajo ishte e bukur, ka qenë Miss Sardenja por nuk kishte tru. Unë u ndàva nga gruaja ime se ajo më tràdhtoi. Mbaroi martesa dhe fàji është 50% unë e ajo 50% se nuk ka vetëm një fàjtor. Unë isha i dashuruar shumë kisha një djalë 3 vjeç e jam rritur pa çunin, ajo donte të dinte se çfarë bëja unë me çfarë merrem, ku shkoja. Atë nuk e merr njeri se nuk e durojnë.

Provova të martohesha, por unë e dija se si ishte një grua, unë doja që të kishte respekt për mua, duhen fakte dhe jo fjalë. Kur u ndava e pérjetova kéq rashë në déprésion se e doja shumë.

Luljeta: Llamba do ndízet, se ajo ndízet kur të duam ne.

Luljeta dhe konkurrenti nga Italia, Giuseppe zhvilluan takimin e tyre të parë jashtë studios së “Për’Puthen +40”, në liqenin e Artificial të Tiranës.

Konkurrenti nga Italia i bëri si dhuratë një buqetë me lule Luljetës. Biseda e tyre filloi me jetën private por më pas kaloi edhe në gjëra tepër intime.

Giuseppe: Më the që ke bashkëjetuar.

Luljeta: Po kam bashkëjetuar për një kohë të shkurtër më parë, por nuk jam martuar. S’më ka pëlqyer martesa.

Giuseppe: Kur ke bërë séks për herë të fundit?

Luljeta: Nuk të flas dot për séksin është shumë private.

Giuseppe: Unë nuk rri dot pa bërë séks, jam burrë i fortë, nuk rri dot.Pas takimit jashtë studios dhe temave intíme për jetën personale, Giuseppe dhe Luljeta kërcyen nën ritmet e këngës italiane në “Për’Puthen +40”.

Një takim si asnjëherë tjetër më parë në program, ku të dy e shijuan pafund duke sjellë një energji pozitive si për konkurrentët edhe për publikun.

Konkurrenti italian shprehu pëlqimin e tij që në ditën e parë për Luljetën, ndërsa nuk dihet nëse marrëdhënia e tyre do të avancojë.

- Advertisement -

TE FUNDIT