25.5 C
Tirana

Plazh pa taka dhe makeup/ Ja si duket bukuroshja shqiptare Nevina Shtylla

VENDI

Nevina Shtylla është një ndër moderatoret më simpatike dhe më të dashura të ekranit shqiptar.

Bukuroshja e skenës shqiptare njihet për karakterin e saj mjaft të përmbajtur. Por ja si duket ajo në plazh dhe pa taka dhe pa make up.

“Plazh pa taka dhe makeup”, shkruan Nevina në një postim në rrjete sociale e cila ngjan e si një rreze dielli.

- Advertisement -

TE FUNDIT