19.5 C
Tirana

Plas keq sherri mes kunatave! Ish bashkëshortja e Stines akuzon publikisht motren e tij

VENDI

Stine është përfolur shumë në mediat rozë përsa i përket martesës së tij me Gracielën, me të cilën ka dhe një vajzë.

Javën e kaluar, Stine dhe motra e tij, Alida Duka, dhanë intervistën e parë së bashku në televizion si motër e vëlla.

Teksa ishin të ftuar tek “Soiree”, gjatë bisedës Stine u pyet se anën e kujt mbàn mes motrës dhe bashkëshortes, Gracielës, kur ato të dyja bëjnë shérr.

Këngëtari tha se mban anën e bashkëshortes, ndërsa Alida tha me bindje se artisti mban anën e saj.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Gracielës, që është po ashtu këngëtare, e cila ka vendosur të reàgojë publikisht për herë të parë nëpërmjet disa postimeve në Insatstory-n e saj.

Ajo ka treguar se si Alida e ka “pòshtéruar” sa herë ka dalë nëpër intervista të ndryshme, duke mos e marrë parasysh që ajo është partnerja e vëllait të saj dhe nëna e mbesës.

“Kam kohë që rri e héshtur. Kam kohë që toléroj. Nuk më ka pëlqyer kurrë që gjërat personale dhe familjare t’i bëj publike.

Nuk më ka pëlqyer kurrë që të kem një raport të tillë me ty pasi na bashkon një njeri që të dyja i duam të mirën. Doja që motra e burrit të ishte dhe motra ime.

Për këtë kam toléruar shumë herë që më ke fýer dhe lénduar dhe i kam hédhur pas krahëve të gjitha. Por ti nuk di të ndalesh privatësisht dhe publikisht.

Prandaj do të ta kthej në të njëjtën mënyrë. Ka dhe diçka… Mlléfi im nuk vjen nga këto fýerje dhe ulje publike apo dhe jo publike që më ke bërë!!!

Ka më shumë dhe më réndë se kaq. Pasoja që po i vùaj edhe sot e kësaj dite dhe shpresoj që të réndoj edhe ty po aq shumë”, shkruan ndër të tjera Graciela për Alidën.

Graciela dhe Stine janë edhe prindër të një vajze, të cilën e kanë pàgëzuar me emrin Estia.

- Advertisement -

TE FUNDIT