9.5 C
Tirana

Pjesë e videos por*o? Trejsi Sejdini tregon të vërtetën e pamjeve që po qarkullojnë në rrjet

VENDI

Trejsi Sejdini është një ndër modelet më të komentuara në Shqipëri. Por duket se Trjejsi është lodhur nga e gjithë kjo, madje pak kohë më parë vendosi të largohet nga Shqipëria dhe po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është tepër aktive në rrjete sociale dhe nuk mungojnë fotot e videot e shumta në llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo, mesazhet e ndjekësve e kanë shqetësuar sërish Trejsin, pasi e pyesin nëse është bërë pjesë e një videoje të turpshme që po qarkullon në rrjet. Ish-missi sqaron në një postim në InstaStory se nuk është ajo në pamjet e përhapura dhe i kërkon fansave të mos bien pre e këtyre lajmeve, shkruan iconstyle.

“As kam pas, as nuk kam për të pas ndonjëherë video të turpshme dhe çfarëdolloj gjëje që më sillni në inbox, nuk jam unë. Ju falenderoj që merakoseni, por sinqerisht po më vjen turp qoftë dhe për këtë story. Gjithsesi mos bini pre e faqeve që bëjnë çdo gjë për klikime.”- shkruan ajo duke i dhënë fund aludimeve.

- Advertisement -

TE FUNDIT