20.5 C
Tirana

Pervecse moderatore Alketa Vejsiu qenka dhe nje../ Ja cfare beri ajo …

VENDI

Alketa Vejsiu eshte nje prej moderatoreve me te njohura dhe me te dashura per publikun shqiptar dhe ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesin ate pa mase ne rrjetet sociale. Moderatorja e mirenjohur vazhdimisht poston foto dhe video nga perditshmeria e saj me miqte e saj ne rrjetet sociale.

Bukuroshja e ekranit shqiptar gjithashtu eshte nje nene e shkelqyer e dy femijeve te saj, nje djale dhe nje vajze , te cilet me fanatizem i ruan ata nga bota e televizionit. Moderatorja jone asnjehere nuk deshiron qe ti ekspozoje femijet e saj ne ekran apo qofte edhe ne rrjetet e saj sociale pasi nuk deshiron qe ata te ekspozohen ndaj komenteve negative.

Por Alketa gjithashtu prej me shume se dhjete viteve eshte martuar me bashkeshortin e saj i cili eshte nje person i pa njohur per boten e televizionit dhe gjithmone ka dashur qe te mos ekspozohet ne kamera por te qendroje larg tyre. Kete zgjedhje te bahskeshortit te saj, Alketa e ka respektuar dhe veshtire sot te gjejme foto te viteve te fundit te ketij cifti.

Cifti i mrekullueshem bejne nje jete te mrekullueshme, pasi Alketa ka nje shtepi gjigande dhe teper luksoze, gjithashtu rrobat e saj te shtrenjta nuk mungojne asnjehere. Alketa Vejsiu eshte nje nder moderatoret me te paguara na shqiperi dhe e tille do te mbetet pasi talenti i saj eshte teper i vecant.

Gjithashtu moderatorja jone nuk i ndalet per asnje monent palestres, madje ka krijuar ambjent te posacem ne shtepine e saj per te ushtruar ushtrime fizike e per te mbajtur trupin e saj ne forme. Bukuroshja e ekranit shqiptare paska gjithashtu dhe nje talent tjeter te fshehur qe sna i ka treguar me pare, te gatuaje.

Ajo sot ka postuar video duke pergatitur pjaten e saj te preferuar , makarona me tartuf dhe i pelqen kaq shume asaj, prandaj ka dashur sa me pare ta ndaje me ne kete recete. Le ti urojme moderatores sone mjaft suksese ne jeten e saj private dhe ate publike.

- Advertisement -

TE FUNDIT