18 C
Tirana

Personi më i dashur i Stresit përfundon në spital.

VENDI

Vetëm pak minuta më parë reperi Stresi ka ndarë në një lajm jo fort të mirë me ndjekësit e tij. Vëllai i reperit ka përfunduar në spital ndërsa Stresi i është gjendur pranë për ta mbështetur.

Ai ka fotografuar të vëllain Reneon teksa qëndron i shtrirë në dhomën e spitalit ndërsa me fjalët e tij është munduar ti japë forcë. Reperi nuk ka sqaruar asgjë më tepër për ndjekësit dhe ende nuk e dimë çka ndodhur me vëllain e tij. Shpresojmë që situata të kalojë sa më lehtë dhe i urojmë shërim të shpejtë.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT