31.5 C
Tirana

PërPuthen +40/ Çimi dhe Stela kàpen màt duke u puthur në lokal fshéhurazi?!

VENDI

Përveç PërPuthen ditore që është mbushur me skàndale dhe skénare, tashmë edhe PërPuthen +40 ka nisur me të tilla ngjàrje.

Në emisionin e sotëm të PërPuthen +40 është diskutuar për një fotografi që po qarkullon e ku shihen dy konkurrentë Stela dhe Ndriçimi duke u përqafuar.

Të dy ata e mòhuan se kishte ndodhur puthje në buzë por Armandi dhe Olti nga djemtë bashkë me Linditën nga vajzat kishin dyshime të forta se ajo ishte e vërtetë.

“Jam unë në foto por ju siguroj se nuk është puthje”, tha Stela.

“Në momentin që Çimi ka hédhur dorën të më përqafojë kam larguar fytyrën”, shpjegoi ajo ndërsa Ndriçimi tha se është një përqafim i thjeshtë mes dy miqsh.

Në studio u përfol se fototja ështëe montuar dhe Ilir e vërtetoi atë duke treguar foton origjinale sipas tyre nga takimi që kishin zhvilluar.

- Advertisement -

TE FUNDIT