18.5 C
Tirana

Përplasen dy makina në Divjakë, një i vdekur, dy të plagosur

VENDI

“Rreth orës 19:25, në fshatin Xengë, Divjakë, shtetasi G.B, duke drejtuar mjetin tip ‘Benz’, është përplasur me mjetin tip “Fiat, me drejtues shtetasin O.K, 40 vjeç, banues në Fier”, njoftoi Policia.

Viktima është identifikuar si shtetasi Olsi Kote, 40 vjeç.

Shtetasi G.B dhe shtetasi E.A, 38 vjeç (pasagjer në mjetin tip “Fiat”), ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

- Advertisement -

TE FUNDIT