14.5 C
Tirana

Përlotet Irini Qirjako: Kam vëllain sëmurë, vetëm një mrekulli e shpëton, jetoj me shpresa

VENDI

Këngëtarja Irini Qirjako për herë të parë zbuloi se po kalon momente shume të vështira me familjen e saj. E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ përballë moderatores Ester Bylyku, ajo ndau një histori rrëqethëse për vëllain e saj.

 

E pyetur nga moderatorja se kur ka qenë hera e fundit që Irini ka qarë përpara një personi tjetër, këngëtarja u përgjigj:

 

‘Nuk ka shumë, qava përpara burrit, motrave dhe familjarëve. Kam vëllain shumë sëmurë. Ai as 65-vjeç nuk ka bërë. Vetëm një mrekulli mund ta shpëtojë.’

 

Ndërsa Ester përpiqej ta ngushëllonte, Irini u përgjigj: ‘Jetoj çdo ditë me shpresë, por nuk e di çfarë do të ndodh.’

- Advertisement -

TE FUNDIT