12.5 C
Tirana

Përgjimi, Edi Rama reagon me ironi: “Lulëzimi është lider”

VENDI

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas videos të publikuar nga PD paraditen e kësaj të enjteje.
Rama ka bërë ironi duke e konsideruar këtë një aksion të dështuar opozitar: “Nëse ky është flamuri i aksionit opozitar, atëherë bota nuk është e rrumbullakët,
trekëndëshi është katror, Shqipëria ndodhet në Polin e Veriut, Bashkimi Europian është treg fshatar tek “Ali Demi” dhe Lulëzimi është lider”, shkruan kryeministri./Opinion.al

- Advertisement -

TE FUNDIT