18.5 C
Tirana

PD E LSI BLLOKON FOLTOREN. HEDHIN MIELL : RAMA IK! RUÇI PERJASHTON NOKEN

VENDI

Nis seanca ne Kuvend. Kabineti qeveritar u largua deri ne momentin kur do te pastroheshin karriget. Nderkohe Ruci perjashtoi dhe
Ervin Salianji. Ruci nderpret seancen per here te katert.
Ora 11: 13- Ruci perjashton nga seanca Flamur Noken dhe
nderpret seancen deri ne momentin kur garda te nxjerre jashte Noken.
Ora 11: 05 Deputetët e opozites hedhin miell ne drejtim te kryeministrit.
Deputeti demokrat Flamur Noka hodhi miell në drejtim të kryeministrit.

- Advertisement -

TE FUNDIT