5.5 C
Tirana

Pas lajmit të dasmës, Jonida Vokshi jep një tjetër njoftim

VENDI

Jonida Vokshi ka qenë në qendër të mediave rozë këto ditë. Një deklaratë e saj ën “Xing me Ermalin” mori gjithë vëmendjen pasi ajo u shpreh duke thënë se së shpejti do të martohet me të dashurin e saj, për të cilin publiku nuk e dinte.

Pas këtij lajmi dhe pas pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë, Jonida ka dhënë një tjetër lajm.

Përmes një postimi në Instagram aktorja ka njoftuar ndjekësit e saj se për të tretën herë radhazi do të moderojë Festivalin Ndërkombëtar të Filmit që mbahet në Prishtinë, PriFest, më 16-22 korrik.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT