18.5 C
Tirana

Pas kësaj e sigurt që Kiara NUK LARGOHET! Bledi Mane PERJASHTOHET!? sepse i bëri gropën vetes me atë që tha per K…

VENDI

Në Prime-n e se shtunes të Big Brother VIP Albania janë zhvilluar debate të shumta.

 

Fillimisht, spektakli ka filluar duke diskutuar për raportin mes Luizit dhe Maestros, të cilët kishin debatuar shumë gjatë ditëve të fundit. Për situatën e krijuar dhe tensionet kanë folur edhe banorët e tjerë, ku Olta i doli në krah Maestros ku ndër Luizit.

 

Por, mendim tjetër kishte Bledi Mane i cili është tregoar i ashpër në fjalët ndaj Maestros. Në një moment, Bledi e ka qoajtùr Maestron “per vers”.

 

“Ti je një perv.rs. Ti dëshiron të përdoresh. Një herë shkon përdoresh nga Luizi, pastaj nga Olta, pastaj kthehesh prap tek Luizi”, ka deklaruar Bledi.

 

Bledi ka deklaruar se gjatë javës së ardhshme Maestro sërish do të kthehet tek Luizi. Në anën tjetër, Maestro ka zgjedhur të mos i kundërpërgjigjet Bledit duke thënë se ai “tregon vet karakterin e tij dhe fjalorin”

- Advertisement -

TE FUNDIT