20.5 C
Tirana

PAS DESHTIMIT NE MUZIKE, ANA JA LE FAJIN KOMPANISE!

VENDI

Diten e sotme Ana ka qene e ftuar ne Perputhen reunion. Ajo ka folur per kengen e saj te pare e cila u komentua shume negativisht.

 

Ndryshe nga sa deklaronte më parë në intervista, ku shprehej se kishte talent në muzikë, sot ajo tha se njerëzit nuk mund të presin shumë prej saj sepse e ka realizuar këtë projekt thjesht për qejf. Më tej, u shpreh se faji është i kompanisë me të cilën ka punuar sepse ka publikuar versionin demo të këngës dhe jo përfundimtarin. Ana tha se do e fshijë këngën dhe do e rihedhë me versionin e saktë.

 

“Është një problem, që ka ndodhur nga ana e kompanisë ku unë punoj, është hedhur ‘demo’ dhe jo variant përfundimtar. Nuk kishte më kuptim ta fshija kur e kuptova, njerëzit e kishin dëgjuar, por do të rihidhet sërish”.

- Advertisement -

TE FUNDIT