9.5 C
Tirana

Paralajmërohet Ilir Meta/ Atij dhe LSI-së po i vjen fundi

VENDI

Për gazetarin Ben Andoni publikimi i mesazheve personale me ambasadoren amerikane Yuri Kim, nga ana e presidentit Ilir Meta është skandaloze.

Andoni u shpreh se, me sul met ndaj SHBA-së Meta prishi imazhin ne Shqipërisë në sytë e ndërkombëtarëve.

Opinionisti tha se do të jetë e vës htirë për ta sh karkuar Metën, por nga ana politike presidenti dhe grupi i tij i LSI-së kanë marrë f und.

- Advertisement -

TE FUNDIT