37.5 C
Tirana

Pamjet që po thyejnë rrjetin: Shihni se deri kur do të qëndrojë Basha në pushtet!

VENDI

Ai është pa asnjë dyshim protestuesi më i veçantë në Shqipëri. Po flasim për Dilaver Nela nga Laçi.

 

Nuk i përket asnjë shoqate dhe asnjë subjekti politik. Dilaveri ka vetëm veten në protestë, edhe pse kauza i përket të gjithëve.

 

Sot, Dilaveri është shfaqur në qendër të Tiranës, pranë Piramidës me një pankartë ku shkruan: “Haber! Berisha thohë se Basha do të jetë në krye të PD-së, deri kur të mundë Ramën. Do me thënë, deri në shekullin…22!”

 

- Advertisement -

TE FUNDIT