13.5 C
Tirana

Pamje të tmerrshme! Reperi shqiptar filmon veten duke rrahur një person

VENDI

Fero është rikthyer në vëmendjen e publikut ditëve të fundit.

 

Ishte reperi Unikkatil që në këngën e tij të re kishte një diss për artistin e ri nga Gjilani dhe kaq u desh që Fero të ‘’aktivizohet’’ me të shara, kërcënime si dhe një këngë me të cilën i ktheu dissin Viktorit.

 

Por kjo nuk mjaftoi për reperin nga Gjilani i cili së fundmi ka publikuar një video duke sharë Unikkatilin dhe i nervozuar del nga vetura ku fillon ta godas një qytetar.

 

Kjo video është bërë virale në rrjetin social “Tik-Tok”, ku reperi goditste me shuplaka një qytetar i cili nuk dukej në video.

 

“Kush o këtu veç një gangster, a, kush o?”, ishin fjalët e reperit derisa e godiste qytetarin.

- Advertisement -

TE FUNDIT