14.5 C
Tirana

Pa frikë dhe troç fare, Gent Azizi rreshton favorizimet e produksionit ndaj Oltës!

VENDI

Aktori i humorit Gent Hazizi, gjithashtu edhe ish-banor i “Big Brother Vip”, ka folur së fundmi rreth vendimeve të rrepta të “Vëllait të Madh” për ofendimet dhe kërcënimet nga banorët.

 

Genti u shpreh, se Olta Gixhari ka qenë ajo që “ka instaluar dhunën” në “Big Brother Vip”, por sipas tij nuk është dënuar asnjëherë, përkundrazi, është ‘shpërblyer’ me avantazhe në lojë.

 

Kështu si një ish-banor, ai ka lënë dyshime se këto akuza i drejtohen drejpërdrejt produksioni, pasi është ai që i merr vendimet për banorët.

 

“O ka bërë dhunë verbale Olta Gixhari, o nuk ka bërë njeri. Është ajo që e instaloi dhunën, që sa hyri. Nuk është marrë ndonjë masë ndaj saj.

 

Çuditërisht ajo nuk është oenalizuar asnjëherë, madje përkundrazi i japin edhe zarft të kuq.

 

Edhe kur ajo është në nominim, gjithmonë vendoset pyetja “kë doni të shpëtoni”, jo “të largoni”. Olta është ajo që është”- tha Genti, teksa ishte i ftuar në “Wake Up.”

 

Kujtojmë se aktori Gent Hazizi ishte ndër banorët e parë që u eliminua, pas një debati që pati me Olta Gixharin. Në nominim me këtë të fundit dhe Armaldo Kllogjerin, ishte Genti ai që la shtëpinë.

- Advertisement -

TE FUNDIT