22.5 C
Tirana

Ou…. Shoqëria nuk ia mban sekretin dhe ju nxjerrin fotot, Shqipja dhe Fationi janë bashkë

VENDI

Prej muajsh kanë dalë zëra se Shqipe Hysenaj dhe Fation Kuqari janë në një lidhje. Asgjë nuk është konfirmuar nga çifti, por, shumë video dhe deklarata të çojnë tek ky konkluzion.

 

Ndërsa, dyshimet janë thelluar në ditëlindjen e Fationit. Në festën e organizuar në jug, ku ishin të ftuar shumë konkurrentë dhe ish- konkurrentë të “Përputhen”, Fationi dhe Shqipja ishin shumë të afërt.

 

Sara dhe Atdheu dalin bashkë nga “Për’puthen”, Ana bën komentin epik (Foto)
Në një video të publikuar nga Sara Malaj, dyshja shihen në krahët e njëri-tjetrit, prandaj të gjithë ndjekësit e tyre në rrjete sociale kanë nisur të aludojnë se janë në një lidhje.

 

Kujtojmë se Fationi u largua nga emisioni pas sherrit që pati me një tjetër ish- konkurrent, gjithashtu ai tha se nuk ishte i qetë në atë emision, pas akuzave që shpesh i hodhi Melisës. Ndërsa Shqipja u përjashtua për sjellje bulluese në emision.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT