12.5 C
Tirana

Olta i turret Maestros: “je me Luizin, ma hodhe poshtë investimin, mosmirënjohës”+ video

VENDI

Olta është përplasur sot me Armaldon. Sipas saj, Maestro është njeri i lëkundur dhe nuk mban dot një qëndrim.

 

Më tej aktorja i tha se “ai është me Luizin” dhe se ja ka hedhur në plehra gjithë investimin dhe energjinë që ka shpenzuar me të.

 

Olta : Dje ishe me mua, sot je me Luizin. Mua njerëz të tillë nuk më duhen afër.
Armaldo: Perceptimi jot është i gabuar. Mjafton që unë mos të bëj dëm ty. Se me kë rri unë, se ku shkoj unë…është loja ime.

 

Olta: Më hodhe poshtë gjithë investimin dhe gjithë energjinë që kam shpenzuar me ty. Je mosmirënjohës.

 

Kalove nominimin, të nesërmen në mëngjes more Kiarën për dore dhe tentuat të më vinit në lojë. Armaldo: Jo, e ke shumë gabim, do t’a sjellësh vetë situatën këtu.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT