8.5 C
Tirana

Olta i afrohet për të pirë kafe, Luizi e injoron dhe i largohet

VENDI

Mëngjesin e sotëm, Luizi po shijonte kafen në oborrin e shtëpisë së Big Brother.

 

Por menjëherë sa Olta u afrua për t’u ulur, Luizi zgjodhi të largohej duke u ulur në pjesën e verandës së shtëpisë. Luizi dhe Olta janë dy nga banorët më të vjetër të shtëpisë dhe dy konkurrentë të fortë.

 

Me shumë gjasa, dy banorët do të arrijnë deri në finale, pasi shpeshherë janë votuar si të preferuarit e publikut.

- Advertisement -

TE FUNDIT