17.5 C
Tirana

OKAZION GL 320 4 MATIC + MUNDESI NDERRIMI

VENDI


Mercedes-Benz GL 320 CDI 4Matic,viti prodhimit 2008,kambio automat S/M 164.000 Km, 6+1 vende,Full options,abs,esp,12 airbag,klima bizone,sensor parkimi,sedilje elektrike me ngrohje+ftohje,sistem amortizimi airmatic sipas terrenit,pilot automatik,dvd,bagazhier 6cd,4×4,drita xeno bixeno,sensor dritash,sensor shiu,pasqyra me palosje,baxha xhami para dhe mbrapa,xhama te zi origjinal,pedana origjinale.Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha dokumentat e paguara per 1 vit.CMIMI- 19500 EURO + MUNDESI NDERRIMI IDI 0692470468

- Advertisement -

TE FUNDIT