9.5 C
Tirana

“Obobo, o Besii…o Besiii”/ Bes Kallaku ‘sherr’ me sulmuesin e Kombëtares në restorant

VENDI

Lojtari i kombëtares shqiptare të futbollit Sokol Cikalleshi dhe aktori Bes Kallaku janë miq të mirë me njeri-tjetrin.

Mirëpo siç ndodh rëndom mes shqiptareve, ka një arsye te veçante pse përtej miqësisë mund të debàtojnë me njeri-tjetrin. Pagesa në restorant…

Besi dhe Sokoli kanë kaluar disa ditë pushimesh me familjet respektive dhe Xhensila Myrtezaj nuk ka nguruar të postojë në Instastory një video ku dy miqtë zihen se kush do ta paguajë faturen në restorant.

“Ai momenti i shqiptarëve se kush paguan”- shkruan këngëtarja e njohur, bashkëshortja e Bes Kallakut.

Madje në video ajo degjohet të thotë:” “Obobo, o Besii…o Besiii…o zot i madh! Nata e satë është që këta zihen?”.-

Me siguri kushdo që i ka parë videot ka qeshur me reagimin e aktorit dhe futbollistit.

- Advertisement -

TE FUNDIT