7.5 C
Tirana

Nuse me veshje tradicionale shqiptare, kjo është nëna e një ylli botëror

VENDI

Familja e Dua Lipës jeton në Londër, vend ku ka lindur edhe këngëtarja. Në vitin 2008 ata janë zhvendosur në Kosovë, por në moshën 15 vjeçare, Dua vendosi të kthehet në Londër dhe të jetojë me miqtë e saj, ku njëherë filloi punën si modele për t’u kthyer më pas në një nga emrat më të kërkuar të muzikës anembanë botës.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT