29.5 C
Tirana

Nuk shihen më bashkë, Ingrit Gjoni sqaron njëherë e mirë raportin me Çiljetën

VENDI

Ingrit Gjoni dhe Çiljeta Xhilaga kanë treguar gjithmonë se kanë një raport të veçantë mes tyre. Dy mikeshat janë përfolur se raporti i tyre është krisuar për faktin se ata nuk janë parë më bashkë si dikur. Së fundmi, Ingriti ka qenë e ftuar në “Fermë” ku ka hedhur poshtë këto thathetheme.

 

Rrëfimi i Ingrit Gjonit: Si u zura me Çiljetën për një laps sysh –

 

Ajo u shpreh se përkundër thashethemeve , miqësia e tyre mbetet e paprekur prej 20 vitesh. “Ne kemi marrëdhënie shumë të mira. Rezultoi shoqe shumë e mirë 20 vjet, prandaj e mbaj akoma me fanatizëm shoqërinë.

Çiljeta është si shpirt dhe bëhemi bashkë për të nxjerr kalamajtë”, u shpreh Ingriti. /abcnews.al

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT