18.5 C
Tirana

NUK KISHTE NDODHUR MË PARË: NJË KËNGËTARE SHQIPTARE DO TË KËNDOJ NË FINALE E CHAMPIONS LEAGUE

VENDI

Finalja e madhe e Champions League është një nga evenimentet më të shumëpritura nga të gjithë njerëzit nëpër botë.
Këtë vit ndeshja e rëndësishme midis dy skuadrave finalist, Real Madrit dhe Liverpool do të mbahet në kryeqytetin e Ukrainës, Kiev.
Por si asnjëherë më parë në këtë ndeshje do të jetë prezente dhe një shqiptare. Sipas spotit më të fundit të publikuar nga
faqja zyrtare e Champions League, në ceremoninë hapëse të finales në 8 maj do të performojë këngëtarja me origjinë Shqiptare, Dua Lipa.
Dua, aktualisht është duke korrur një suskes shumë të madh në tregun ndërkombëtarë dhe 2018 mund të
quhet me plot gojën viti i saj. Ndërkohë që bashkëpunimi më i fundit me Calvin Harris është kthyer në një super hit.

- Advertisement -

TE FUNDIT