23.5 C
Tirana

“Nuk jam single”/ Habit Ervin Salianji, flet për herë të parë për jetën e tij private. Kush ja ka marrë zemrën…

VENDI

Në një intervistë si jo më parë Ervin Salianji ‘u zhvesh’ nga politika, dhe rrëfeu detaje për jetën e tij private.

Gjatë intervistës, në “Jashtë Loje”, moderatorja i bën pyetjen pikante nëse e ka njohur dashurinë.

Salianji pranoi se nuk është beqar, por nuk dëshiron ta bëjë publike jetën e tij private.

“Unë nuk kam qenë asnjëherë single. Unë nuk kam qenë ndonjëherë në situata ku kam pritur të kem një lidhje personale për të dalë e për të bërë shoë mediatik dhe për të qenë në qendër të vëmendjes për shkak të saj.”

- Advertisement -

TE FUNDIT