12.5 C
Tirana

Nuk e kishte imagjinuar/ Ardit Gjebrea përballet me të papriturën në mes të natës, ja si reagon moderatori

VENDI

Moderatori Ardit Gjebrea feston sot 59-vjetorin e lindjes.

Ai ka marrë në këtë ditë të veçantë, një surprizë që nuk e priste.

Djali i tij Joni ka ardhur nga Amerika posacërisht për ditëlidjen e të atit.

“Surpriza më e bukur që i dha kuptim darkës teksa prisnim orën, ishte kur në mesnatë shfaqet papritur Jon Gjebrea. Tani që jemi të 4t bashkë, ka kuptim dhe mund të festoj!”, ka shkruar ai krahas një fotografie që ka ndarë ku shihen të lumtur familjarisht.

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ U përball me

Mirëpo në rrjetet sociale po qarkullon me shpejtësie dhe video ku Arditi shihet i shtangur në momentin që para i del djali i tij Joni.

 

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT