20.5 C
Tirana

“Nuk e ke idenë ça i ke bërë vetes, do qash”, vazhdon debati i Armaldos me Luizin: Ky quhet presion i rrezikshëm

VENDI

Luizi dhe Armaldo kanë debatuar mbrëmjen e sotme lidhur me një gjest të këtij të fundit që nuk i pëlqeu aspak këngëtarit.

 

Armaldo i shkundi hirin e cigares dhe Luizi nuk e priti fare mirë këtë gjë. Edhe Kiara nga ana e saj e quajti provokim.

 

Armaldo: Po ti pse duhet ta marrësh ashtu?

 

Luizi: Nuk e ke idenë se çfarë i ke bërë vetes..

 

Luizi: Ça do me thënë ti me këtë që e shkund..

 

Armaldo: Po ja tani po e shkund te dora ime

 

Luizi: Me veten bëj ça të duash ti, po nuk e di a do qeshësh apo do qash

 

Armaldo: Kjo që po bën ti është presion i rrezikshëm

- Advertisement -

TE FUNDIT