5.5 C
Tirana

“Nuk dua lekë”/ Komentatorja ka vetëm një kërkesë për mashkullin e saj

VENDI

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, motra e Flaka Krelanit, Qëndresa ka folur për herë të parë për jetën private.

Komentatorja sportive është shprehur se askush nuk ka mundur të bëjë gol deri më të tani në jetën e saj.

Gjithashtu ajo tha se e vetmja gjë që kërkon nga ai është që ta dashurojë dhe që nuk e do për para pasi është një femër e pavarur.
LEXO EDHE: “Mashkulli duhet të vijë era djersë”/ Moderatorja shqiptare shokon me deklaratën

“Nuk është puna te lekët. Ne femrat e pavarura nuk e kemi problem, çfarë duam ne është që të gjejmë dikë që të na dojë se për lekë, i kemi ne lekët”, u shpreh Qëndresa.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT