21.5 C
Tirana

“Një vit pa të puthur”- Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt ndan videon me të bijën: Kur të rritesh do të sqaroj disa gjëra që…

VENDI

Ish-bashkëshorti i aktores Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj me anë të një postimi në Instagram ka treguar se prej një viti nuk ka asnjë kontakt me vajzën e tij.

 

rudinaSipas Aleksandërit vajza e tij jeton me të ëmën dhe familjen e saj të re dhe se që prej një viti nuk e ka takuar atë.

 

“Një vit pa të puthur. Do të rritesh e do të sqaroj gjëra që nuk ia uroj askujt. Më ka marrë malli”, ka shkruar ish-bashkëshorti i Rudinës në Instagram krahas një fotoje me të bijën.

 

Kujtojmë që Rudina Dembacaj u divorcua Aleksandër Varfaj disa vite me parë dhe është e martuar me Mark Frrokun.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT