15.5 C
Tirana

Një vaksinë, një votë/ Pas Robert Ndrenikës, Tinka Kurti në spotin e kryeministrit: “Shqipërisë i duhet Edi Rama”

VENDI

Një tjetër personalitet i rëndësishëm i artit shqiptar ka rënë në rrjetën e Edi Ramës për zgjedhjet e 25 prillit. Pas vaksinimit është Tinka Kurti që është shfaqur në një spot të Rilindjes.

Në mesazhin e saj, aktorja dëgjohet të thotë se në kohë të vështira vendit i duhet Edi Rama, pasi vetëm ai lufton për Shqipërinë. Në pamje ai del që na mbron nga tërmeti, rrëmeti dhe kiameti.

- Advertisement -

TE FUNDIT