31.5 C
Tirana

Një person gjendet i pajetë në liqen,

VENDI

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e së hënës në afërsi të fshatit Pojskë të qytetit të Pogradecit.Viktima nuk është identifikuar ende, por dyshohet të jetë e një 60-vjeçari.Policia po punon për identifikimin dhe zbardhjen e ngjarjes.Informacion paraprak i policisë:Më datë 02.07.2018, rreth orës 08:45, në breg të liqenit, në afërsi të fshatit Pojskë-Pogradec, është konstatuar trupi i pajetë i një shtetasi rreth 55-60 vjeç, i cili dyshohet të jetë mbytur në liqen.
U ngrit grupi hetimor dhe po punohet për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

- Advertisement -

TE FUNDIT