20.5 C
Tirana

“Një minutë qetësi për industrinë e muzikës”/ Ana publikon këngën e parë, Sindi e thumbon

VENDI

Ana Lleshi, ditën e djeshme publikoi këngën e saj të parë “Deal”. Një klip shumë i nxehtë me vajza që bëjnë twerk,por shumë prej njerëzve e kanë kritikuar për faktin se nuk ka aspak zë për të kënduar.

 

Edhe pse jo në mënyrë direkte një prej konkurrentëve që e ka thumbuar Anën pas publikimit të këngës ka qenë edhe Sindi Loci.

 

Në një postim në rrjetet sociale ajo shkruan: “Një minutë qetësi për të gjithë industrinë e muzikës”, duke vijuar me videot që tregojnë se bota po shkatërrohet.

 

Në fakt ky është kthyer në një shqetësim edhe për muzikantët dhe kantautorët të cilët mendojnë se muzika po humbet vlerat e saj për shkak të asaj që çdokush në ditët e sotme po bën muzikë./ CNA.al

 

- Advertisement -

TE FUNDIT