17.5 C
Tirana

“Nëse SHQIPTARET NUK E NXJERRIN Kiarën ju premtoj se ky do jetë Big Brotheri me i bu…”, Luizi jep premtimin live+Video

VENDI

Pak më vonë ndërsa banorët janë angazhuar të realizojnë komedinë ‘Pallati 176″ Luizi ka nisur të flasë nëpër shtëpi:

 

“Dua Kiarën. Nuk ma merr njeri Kiarën. Mos ma merrni Kiarën. Ju premtoj ky do jetë Big Brotheri më i bukur që keni parë ndonjëherë”.

 

Ndërkohë ai afrohet dhe puth Kiarën. Kiara, Luizi dhe Bledi janë në nominim këto ditë, pasi Olta mori zarfin e kuq.Ajo vendosi të çonte në nominim të tre këta banorë, duke vrarë me një gur dy zogj.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT