20.5 C
Tirana

“Nëse Kiara shkon në finale, Luizi…”, banorët parashikojnë situatat në shtëpinë e “BBV”

VENDI

“Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

 

Ai është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të këtij programi, duke u cilësuar me titullin banorë. Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

 

Kujtojmë, se nga nominimi i fundit u eleminua Kejsi. Ndërkohë, Qetësori mendon se nëse Kiara shkon në finale, ajo fiton! “Nëse Kiara shkon në finale, Luizi nuk fiton! Kiara ka mbajtur peshën e të gjithë problematikave.”, tha Qetsori.

- Advertisement -

TE FUNDIT