20.5 C
Tirana

“Nëna e Naimit erdhi dhe më….!” Rudina ‘hap sytë’ me Mihrije Brahaj : Po pse e bëri?

VENDI

Mihrije Braha dhe Naim Abazi të ftuar ditën e sotme në emisionin ‘Rudina’ folën për jetën e tyre dhe për fillimet e njohjes.

Mihrija tha se nëna e Naimit theu tabunë dhe erdhi në shtëpinë e saj për ta marrë nuse. Kjo solli dhe reagimin e habitur të Rudinës e cila e pyeti se përse bëri këtë veprim.

BISEDA:

Mihrije Braha: Në realitet është që me prit nusen në shtëpi, po ajo e theu rregullin

Rudina: Po pse e theu rregullin?

Mihrije: Se kish qef, se tha unë po martoj djalin, po shkoj të marr nusen. Jom shku kam marrë nuse.

Rudina: A sa e bukur!

- Advertisement -

TE FUNDIT