9.5 C
Tirana

Në mes të shkretëtirës dhe hipur mbi kalë/ Oriola Marashi “ndez rrjetin”

VENDI

Oriola Marashi është një nga modelet më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë territorit të vendit.

 

Ajo poston shpesh foto dhe video nga përditshmëria e saj por edhe aktivitetet ku merr pjesë.

 

Ndërsa linjat e saj perfekte kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave.

 

Në një set të fundit që ka zhvilluar me fotografin Juxhin Kurti, Marashi ka “ndezur rrjetin”.

 

Hipur në një kal në mes të shkretëtirës, Oriola është shfaqur mjaft tërheqëse.

- Advertisement -

TE FUNDIT