5.5 C
Tirana

Në destinacione të gabuara”/ Endri dhe Stefi zbulojnë se si i shpenzojnë paratë

VENDI

Vëllezërit korçar Endri dhe Stefi Prifti janë kënëgtarët më të dashur dhe të suksesshëm shqiptar. Së fundmi ata janë vlerësuar me çmimin e parë në festivalin “Netët e klipit shqiptar”.

Të ftuar në emisioni “Why Not” vëllezërit korçar kanë treguar se sa para shpenzojnë dhe për çfarë.

Roza Lati: Ju keni fituar shumë çmime, keni shumë koncerte normalisht keni shumë lekë. Si i shpenzoni?

Endri: Në destinacione të gabuara. Shkojnë edhe për mirë, por kanë ikur dhe për lesh…(qesh)

Stefi: Unë nuk kursej. Në situatë normale unë shpenzoj më shumë se Endri. Darka, dreka, shooping. Endri shpenzon por kur shpenzon Endri duhet të shkosh në bankë.

Endri: Të kemi shëndetin.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT