22.5 C
Tirana

Ndryshe nga të tjerat që po i futen muzikës, Shqipen e Përputhen do ta shohim si …

VENDI

Përveç hyrjes së tyre në muzikë duke lansuar projekte muzikore, ish-konkurrentet e Përputhen po shfaqin talentet e tyre edhe në mënyra tjera.

Ishte, Shqipe Hysenaj ajo e cila zbuloi se së shpejti do e ketë një emision të saj të cilin do ta drejtojë vetë ajo.

E pyetur nga ndjekësit, përmes rrjeteve sociale se a do ta shikojmë në televizion me ndonjë program ajo ngacmoi me përgjigjen.

“Ma ke lexuar mendjen”, tha Shqipe Hysenaj.

Ndryshe, se cila është ideja e saj për program mbetet të presim dhe të shohim.

- Advertisement -

TE FUNDIT