25.5 C
Tirana

Ndriçimi puth në buzë Stelën? Fotoja shkakton debate të forta, si qëndron e vërteta

VENDI

Emisioni Përputhen +40 pati debate sot, ndërsa në studio u diskutua një foto e Çimit me Stelën, ku duket se dyshja po puthet.

 

Foto shkaktoi reagimin e ashpër të Lindës, e cila I kërkoi dyshes që ta pranojë, por Çimi refuzoi kategorikisht.

 

Pjesë nga biseda:

Stela: Në momentin që Çimi ka hedhur dorën që të më përqafojë kam larguar fytyren dhe Linda duhet të jetë e para që nuk duhet të flasë sepse unë të kam mbrojtur ty.

 

Linda: Duhet ta pranoni publikisht. Ti përputhjen me Çimin e ke vajzë, përse nuk e pranon. Çimi po qe burrë ta pranojë.

 

Stela: Pse flet në emrin tim. Është një fotografi, siç të doli dhe ty para dy javësh

 

Linda: Po unë hoqa dorë

 

Çimi: Po ça të pranoj, është një përqafim

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT