14.5 C
Tirana

Ndërron jetë në spital “daja” i gra bitjes së Rinasit, Ragip Hajdini. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se ai vu ante nga kanceri dhe prej 4 ditësh ishte i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë.

VENDI

Ndërron jetë në spital “daja” i gra bitjes së Rinasit, Ragip Hajdini.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se ai vu ante nga kanceri dhe prej 4 ditësh ishte i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë.

- Advertisement -

TE FUNDIT