23.5 C
Tirana

Na bënë sytë apo çfarë? Bora Zemani publikon foto nga plazhi si kurrë më parë

VENDI

Bora Zemani është një moderatoret më të bukura shqiptare dhe këtë e vërteton herë pas here me potimet në rrjetet e saja sociale.

Moderatorja e ‘PërPuthen’ që është shumë e dashur për publikun shqiptar, i ka kursyer gjithmonë fotot kur vjen puna tek pòzat me bikini.

Mirëpo, kësaj here bukuroshja e bëri zemrën “gur” dhe ndau si rrallëherë poza në plazh, që mori menjëherë vëmendjen e ndjékësve në rrjete sociale.

 

Bora ka ndarë sot me ndjekësit dy foto me bikini, ku në fakt dukej mahnitëse por çfarë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është se njërën prej tyre pasi e postoi, e “zhùuku” menjëherë.

 

Tepër elegante, Bora është shfaqur në plazh pa grim dhe e veshur me bikini, ndërsa komplimentet ishin të panumërta.

 

Pak minuta më vonë, ka publikuar sërish njërën prej tyre. Pse u pendua moderatorja e “Për’puthen”?! Mbetet të themi së për aq sa e pamë dukej në “Top” formë.

 

Këto kohë, moderatorja e “Për’puthen” ka qenë kryefjala e mediave për shkak të ndarjes me aktorin e humorit Donald Veshaj.

 

Ata i kanë dhënë fund bashkëjetesës disamujore në Tiranë dhe ka qenë Donaldi ai që ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku jetonin. Shkàk për këtë thuhet nga burime pranë çiftit është bërë xhélozia.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT