8.5 C
Tirana

Mori fund lidhja Kiara- Luiz? Moderatorja “shpërthen” e revoltuar: I vetmi gabim që u mora me ty

VENDI

Kiara duket se është penduar, teksa shprehet që ka qenë e urtë dhe ndryshimi që ka bërë, nuk i ka sjellë asaj dobi.

 

Këtë bisedë moderatorja e ka bërë me Luizin në dhomën e gjumit, ndërkohë që partneri i saj e ka suportuar duke i thënë që nuk ka ndryshuar asgjë.

 

Kiara: I shkreti unë, ç’mu desh mua. Unë isha e urtë ç’mu desh mua

 

Luizi: E urtë je prarë, ti s’ke bërë asnjë gabim. I vetmi gabim që ke bërë…

Kiara: Që merrem me ty

- Advertisement -

TE FUNDIT