25.5 C
Tirana

Moderatorja shiptare që nuk do të plaket kurrë; Jonida Shehu tregon fotografinë e 8 viteve më parë

VENDI

Jonida Shehu është një nga imazhet që jemi mësuar ta shohim shpesh në televizionet shqiptare.E dashur për publikun dhe për shkak të tematikave dhe llojeve të emisioneve që ajo ka moderuar.

Së fundmi, në rrjetet sociale të saj ka postuar disa fotografi nostalgjike, njëra prej tyre është dhe ajo e saj 8 vite më parë!

Epo ne na u duk si një selfie e momentit pasi nuk ka as më të voglin ndryshim! Hidhini një sy:

 

- Advertisement -

TE FUNDIT