16.5 C
Tirana

Moderatori shqiptar bën për të dytën herë botoks, publikon pamjet nga klinika

VENDI

Moderatori shqiptar, Bledi Strakosha ka bërë botoks në fytyrë për herë të dytë. Ai e ka pranuar publikisht përmes një një videoje të publikuar në Instagram.

Bledi ka treguar se ndërhyrja në Klinikën Vivia ka qenë e lehtë dhe natyrale, pa ia prishur portretin apo mimikën.

 

 

Moderatori ka theksuar se i ka besuar pa hezitim doktoreshës Silvana Mishtakut.

 

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT