5.5 C
Tirana

Modelja e njohur: Bëj s*ks me burrin 5 herë në ditë, derisa më bie të fikët

VENDI

Modelja e njohur, Mimi Boliviana dhe bashkëshorti i saj Victo Ferraz thonë se tërheqja e tyre seksuale është pothuajse e rrezikshme për njëri-tjetrin.

 

Ajo tha se ndonjëherë i bie të fikët pasi ata bëjnë 5 herë seks në ditë.

 

Ndër të tjera modelja shton:

 

“Ne jemi mësuar të bëjmë regjistrime ‘hot’. Më pëlqen shumë puna ime. Më pëlqen të përmbush fantazitë e mia seksuale dhe të fitoj para prej saj, pasi zakonisht kam fantazi të pazakonta.”

- Advertisement -

TE FUNDIT