8.5 C
Tirana

Mjeku zbulon se kur do të jetë fundi i pandemisë në vendin tonë, vjen më të në fund një lajm i mirë

VENDI

Mjeku i njohur infeksionist, Skënder Brataj ka folur mbi situatën e atë ardhmes së pandemisë në vendin tonë.

Ai ka dhënë një përditësim të situatës duke treguar se vera do të jetë e qetë dhe gjatë dimrit do të mësohemi të jetojmë me pandeminë.

Sakaq, ai tha se vitin tjetër pritet që pandemisë t’i vijë fundi edhe sipas parashikimeve të OBSH-së.

- Advertisement -

TE FUNDIT