20 C
Tirana

Miriam Cani sapo na zbuloi një prej pasioneve të Amelisë

VENDI

Këngëtarja Miriam Cani herë pas herë në rrjetet sociale poston moment nga vogëlushja Ameli.

 

Së fundmi përmes një fotoje ajo ka treguar një ndër pasionet e vogëlushes.

 

E kemi gjetur tashmë vendin tonë të preferuar ka shkruar Cani krah fotos ku shfaqet Ameli pranë një tryeze plot me ngjyra duke vizatuar.

 

Ndërkohë këngatarja Miriam Cani dhe Alban Skënderi vetëm në pak jave pritet që të bëhen prind për herë të dytë, i cili është një djalë.

 

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT