22.5 C
Tirana

Milaim Zeka paralajmëron “tërmet” brenda PD-së: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 13 qershorit

VENDI

Gazetari Milaim Zeka ka komentuar zgjedhjet brenda PD-së, duke thënë me bindje se pas 13 qershorit, kjo forcë politike do të dalë më e përçarë se kurrë.

 

“PD do dalë e përçarë, copë copë, se Basha për momentin nuk ka konkurrencë brenda PD, por Basha do jetë shkatërrimtari i PD me të njëjtat përmasa si Isa Mustrafa shkatërroi LDK dhe fundosi përfundimisht, PD do shkojë akoma më poshtë dhe kur të vij një lider i ri politik do jetë tepër vonë.

 

Berisha është lojtar brenda për brenda dhe askush nuk vjen brenda partisë nëse nuk ka dëgjueshmëri brenda PD”, tha Zeka në Report Tv.

- Advertisement -

TE FUNDIT